Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Обласний конкурс виконавців на бандурі серед учнів мистецьких шкіл2019.02.26 16:29

 З метою виявлення найбільш обдарованих виконавців на бандурі, оцінки рівня методичної роботи викладачів, обміну досвідом роботи 20  лютого 2019  року  на базі Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського проведено ІІІ (заключний) тур обласного конкурсу виконавців на бандурі серед учнів мистецьких шкіл. У ньому взяли участь 69 учасники з 20 ДМШ та ДШМ Волині. Конкурсанти змагалися у двох номінаціях (бандуристи-вокалісти – 29 конкурсанти, бандуристи-інструменталісти – 40 конкурсанти) та трьох вікових категоріях.     
 Журі відзначило високий рівень виконавської майстерності. Конкурсанти успішно справилися з досить складною програмою.
     Велику методичну і творчу роботу з підготовки до конкурсу здійснили викладачі: Марчук І.А., Сидоренко Г.В., Федоренко Л.Ф., Шпіндовська І.А., Євсєєнко Л.П. (Луцька МШ №1 Імені Ф. Шопена), Дацюк А.О., Дем’янчук Л.О. (Луцька МШ №2), Старенковій Л.В., Ковальчук А.О., Форсюк В.А. (Луцька МШ №3), Балаці Н.Ф., Середі О.М. (Ковельська ШМ), Кондратюк А.В., Подзізей Е.М., Сологуб Н.Л. (Нововолинська МШ), Гринюк О.В., Вавринюк Н.П. (Володимир-Волинська МШ), Гапонюк М.П., Триндюк Г.І. (Камінь-Каширська ШМ), Музичук С.А. (Поворська МШ), Денисюк О.Г. (Люблинецька ШМ), Сові М.І. (Рожищенська МШ), Салусі С.Я. (Любомльська МШ), Ясюк О.С. (Маневицька МШ), Поліщук Н.В. (Устилузька ШМ), Бойко О.А. (Горохівська МШ), Данильчук Г.І. (Гіркополонківська МШ), Подоляк Г.Я., Будкіній І.В. (Ківерцівська МШ), Бондарчук Г.С. (Любешівська МШ), Кусевич Г.П. (Княгининівська МШ), Лоборчук В.М. (Локачинська МШ), учні яких здобули І, ІІ та ІІІ місця.
     Певну роботу з підготовки до конкурсу провели викладачі: Каун Н.С. (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Барчук Г.А., Синюк А.Л. (Луцька МШ №2), Костанда О.М. (Луцька МШ №2) Пруд М.С.(Голобська МШ), Андрусик Л.М. (Любешівська МШ), Шишко В.О. (Маневицька МШ), Романюк С.П. (Ковельська ШМ), Стецюк М.В. (Горохівська МШ), учні яких взяли участь у ІІІ (заключному) турі конкурсу.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ
обласного конкурсу виконавців на бандур
і серед учнів мистецьких шікл

 ІІ категорія (інструменталісти)

 І місце:
Софія Левкова (Нововолинська ШМ)

ІІ місце:

Павло Пасічко (Камінь-Каширська ШМ), Еліна Ковальчук (Ковельська ШМ), Дарина Герасимюк (Володимир-Волинська МШ)

ІІІ місце:

Уляна Васковець (Люблинецька ШМ), Анастасія Ковальчук, Анна Ярема (Луцька МШ №2), Артур Мотузюк (Устилуцька ШМ)

ІІ категорія (вокалісти)
І місце:
Еліна  Ковальчук (Ковельська ШМ), Софія Шудренко (Нововолинська ШМ), Дарина Страхова (Люблинецька ШМ), Устина Федотова (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)

ІІ місце:

Катерина Астахова (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Ірина Гончарук (Камінь-Каширська ШМ)

ІІІ місце:

Софія Шворак (Поворська МШ)


 ІІІ категорія (інструменталісти)

 І місце:
 Дарина Лозинська (Нововолинська ШМ), Тіна Тимощук (Нововолинська ШМ)

ІІ місце:
Ангеліна Самчук (Луцька МШ №3), Анна Тимощук (Луцька МШ №2), Анастасія Нечипорук (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Ельвіра Чайка (Володимир-Волинська МШ)

ІІІ місце:

Анастасія Марчук, Вадим Гдира, Анна Барчук (Луцька МШ №3), Станіслав Шевчук (Горохівська МШ), Вероніка Боровська (Гіркополонківська МШ), Марія Тарасюк, Вікторія Михальчук (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Олена Понурко (Луцька МШ №2), Ірина Деміх (Любешівська МШ)

ІІІ категорія (вокалісти)

Гран-прі:
 Соломія Міхальова (Камінь-Каширська ШМ)

І місце:
Яна Верещук, Андрій Мартинюк (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)

ІІ місце:
 Ксенія Модринська (Луцька МШ №3), Антоніна Стаднік (Нововолинська ШМ), Богдана Герасимчук (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)

ІІІ місце:
Єлизавета Крашеніннікова (Нововолинська ШМ), Тарас Лагнюк (Рожищенська МШ), Ангеліна Яковлюк (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)

ІV категорія (інструменталісти)
 
І місце:
Діана Федчик, Ілля Пилипчук (Камінь-Каширська ШМ), Анастасія Мирончук (Ківерцівська МШ), Софія Окускова (Нововолинська ШМ)

ІІ місце:

Софія Татунчак (Володимир-Волинська МШ), Дарина Павленко (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Анна Семенова (Любомльська МШ)

ІІІ місце:

Софія Шевчук (Княгининівська МШ), Віталій Ящук (Локачинська МШ)

ІV категорія (вокалісти)

 І місце:
Леся Грішанова (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Анна Повх (Ковельська ШМ), Дарина Пикалюк (Любомльська МШ), Вікторія Михалевська (Маневицька МШ)








 
Всі права захищено © 2019
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"