Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

«Символи різдвяних свят»2019.01.25 16:10

З метою відродження народних традицій,  вивчення, збереження та популяризації звичаїв та обрядів пов'язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща, розвитку духовності, виховання дітей та молоді на зразках традиційної народної культури 24 січня 2019 року на базі Обласного науково-методичного центру культури відбулися підсумки обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят» серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів мистецьких шкіл області, студентів вузів, працівників клубних установ.

На конкурс подано 47 авторських і 4 колективні роботи. Всі вони оформлені у виставку, з якою впродовж січня 2019 року ознайомлювалися відвідувачі Обласного науково-методичного центру культури. Також кращі роботи експонувалися в рамках обласного різдвяного дійства «Три празники в гості».

Цього року активну участь в конкурсі взяли не лише учні мистецьких шкіл, а й працівники клубних установ області, студенти волинського коледжу культури і мистецт імені І.Ф. Стравінського та студенти кафедри образотворчого мистецтва факультету культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки.

Журі конкурсу відзначило високу майстерність авторів, творчий підхід, поєднання традиційних атрибутів з новими техніками і матеріалами.

 

              

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

Обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики

«Символи різдвяних свят» серед учнів дитячих художніх шкіл,

 художніх відділів мистецьких шкіл області,

студентів вузів, працівників клубних установ

 

І категорія

ІІІ – Неделюк Анна (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ Ковельського району

ІІІ –  Глушко Маргарита (викладач Стрижачук Л.І.) Нововолинська ДШМ

 

ІІІ категорія

І – Бородач Яна (викладач Щур О.Г.) ВККіМ імені І.Ф. Стравінського

І – Данильченко Ірина,  Антонюк Олена (викладач Вахрамєєва Г.) СНУ імені Лесі Українки

ІІ – Калінчик Тетяна  (керівник Троцюк Л.П.) ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст." Ковельського району

ІІ – Коновалець Дарина, Занюк Анастасія, Фелістович Катерина, Первих Іванна, Омельчук Ольга, Собець Ангеліна (викладач Вахрамєєва Г.) СНУ імені Лесі Українки

ІІ – Лариса Глушкова (с. Ростань Шацький р-н)

ІІІ – Кирильчук Катерина, Ладика Христина, Мамчур Анна (викладач Щур О.Г.) ВККіМ імені І.Ф. Стравінського

ІІІ – Шопулко Богдан (керівник Білан Д.В.) ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боровичі Маневицькиго району

ІІІ – Салабай Діана (викладач Стрижачук Л.І.) Нововолинська ДШМ









 

 

 

 
Всі права захищено © 2019
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"