Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Об'єднаймося ж, брати мої2012.01.25 14:38

Учасниками конкурсу стали 110 юних обдарувань із початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області. Конкурс проводився у двох номінаціях: образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, у трьох вікових категоріях.
Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, утвердження його духовних заповідей, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій.
Журі очолила народний художник України, член Спілки художників України, професор, викладач інституту мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки Тетяна Дмитрівна Галькун.
Конкурс засвідчив зростання художньої майстерності учнів шкіл естетичного виховання, збагачення новими жанрами, видами художньої техніки виробів декоративно-прикладного мистецтва.
Згідно рішення журі 10 кращих робіт відібрані для участі у IV (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у м. Києві.
У номінації «Образотворче мистецтво»
Олег Климук (викладач Лук’янченко Л. М.), Станіслав Кухарук (викладач Кучма О. Ю.) з Луцької ДХШ; Анастасія Царук, Анастасія Щурук (викладач Михалик Я. В.) з Володимир-Волинської ДХШ; Олена Антонюк (викладач Михалик Я. В.) з Устилузької ДШМ.
У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»
Анастасія Безушкевич (викладач Салинська Л. А.) з Луцької ДХШ; Анастасія Серьогінова, Яна Хоменчук (викладач Гарголь І. К.), Дмитро Майкута, Іларій Омельченко (викладач Омельченко Т. С.) з Володимир-Волинської ДХШ.  

Результати III (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під назвою "Об’єднаймося ж брати мої!
Номінація «Образотворче мистецтво»
І місце у різних вікових категоріях здобули:Станіслав Кухарук (викладач Кучма О. Ю.) – Луцька ДХШ; Анастасія Щурук (викладач Михалик Я. В.) – Володимир-Волинська ДХШ; Олена Антонюк (викладач Михалик Я. В.) – Устилузька ДШМ.ІІ місце у різних вікових категоріях здобули:Олександра Крицун (викладач Гарголь І. К.), Ольга Крищук (викладач Омельченко Т. С.), Анастасія Царук (викладач Михалик Я. В.) – Володимир-Волинська ДХШ; Діана Романюк (викладач Михалик Я. В.), Анастасія Антонюк (викладач Микита Г. Я.) – Устилузька ДШМ.
ІІІ місце у різних вікових категоріях здобули:Олег Климук (викладач Лук’янченко Л. М.) – Луцька ДХШ; Ірина Боярин (викладач Гарголь І. К.), Катерина Самчук (викладач Михалик Я. В.) – Володимир-Волинська ДХШ; Марія Калитюк (викладач Микита Г. Я.) – Устилузька ДШМ; Іванна Остапчук (викладач Дятел Л. В.) – Ковельська ДХШ; Мирослава Крайнік (викладач Грицюк Л. О.) – Люблинецька ДШМ; Лілія Левчук (викладач Лукашук І. В.) – Маяківська ДМШ.  
Подяками відзначено:Олесю Коширець, Катерину Мельничук (викладач Кучма О. Ю.), Діану Близнюк (викладач Лук’янченко Л. М.), Катерину Білохвіст (викладач Пантєлєєва Л. В.) – Луцька ДХШ; Віталія Михалика, Єлизавету Коринецьку, Вадима Ходуна (викладач Гарголь І. К.), Анастасію Дубенчук (викладач Михалик В. А.), Яну Шелест, Марію Панасюк (викладач Свиридова О. Й.), Аліну Місай (викладач Михалик Я. В.), Марію Категову (викладач Надюкова І. Ю.) – Володимир-Волинська ДХШ; Діану Романюк (викладач Михалик Я. В.), Тетяну Толсту (викладач Микита Г. Я.) – Устилузька ДШМ; Миколу Стрихалюка (викладач Дятел Л. В.) – Ковельська ДХШ; Романа Степанюка, Анастасію Білашук (викладач Арсенюк С. І.) – Ратнівська ДМШ; Ольгу Пасічко (викладач Качановська Н. А.) – Камінь-Каширська ДШМ; Назара Романюка, Іванну Йовик (викладач Грицюк Л. О.) – Люблинецька ДШМ; Вікторію Левчук (викладач Лукашук І. В.), Тараса Матвійчука (викладач Лукашук І. В.) – Маяківська ДМШ.
Номінація „Декоративно-прикладне мистецтво”
І місце у різних вікових категоріях здобули:Анастасія Безушкевич (викладач Салинська Л. А.) – Луцька ДХШ; Дмитро Майкут (викладач Омельченко Т. С.) – Володимир-Волинська ДХШ.
ІІ місце у різних вікових категоріях здобули:Яна Хоменчук, Марія Яровенко, Анна Виборова (викладач Гарголь І. К.) – Володимир-Волинська ДХШ.
ІІІ місце у різних вікових категоріях здобули:Іларій Омельченко (викладач Омельченко Т. С.) – Володимир-Волинська ДХШ; Наталія Мельничук (викладач Микита Г. Я.) – Устилузька ДШМ.Подяками відзначено:Лілію Жур (викладач Пантєлєєва Л. В.) – Луцька ДХШ; Ірину Асмолкову (викладач Гарголь І. К.), Яну Мохончук (викладач Омельченко Т. С.) – Володимир-Волинська ДХШ; Ольгу Стельмашук (викладач Пушкіна Є. А.) – Палац учнівської молоді м. Луцька.  
 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"