Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Обласний конкурс солістів-вокалістів та ансамблів малих форм імені Віталія Бобицького2019.11.18 10:44

 17 листопада 2019 року в Палаці культури міста Луцька відбувся обласний конкурс солістів-вокалістів та ансамблів малих форм імені Віталія Бобицького. Організатори – управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, Обласний науково-методичний центр культури. 
 У конкурсі брали участь понад 30 виконавських одиниць – солісти-вокалісти та ансамблі малих форм. Учасників та гостей заходу привітали – заступник начальника управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації Віталій Стрільчук та директор Обласного науково-методично центру культури Любов Рожнова.
  Конкурсні змагання проводилися у трьох номінаціях (академічний, народний, естрадний спів та у трьох вікових категоріях): І категорія – учасники від 13 до 14 років (включно); ІІ категорія – учасники від 15 до 17 років (включно); ІІІ категорія – учасники від 18 років. Журі конкурсу очолив професор кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, народний артист України Василь Чепелюк.
  Володаркою Гран-прі стала Юлія Собуцька, солістка Ківерцівського районного будинку культури імені М. Ковальова.
  Журі визначило переможців у відповідних номінаціях та вікових категоріях. У номінації академічний спів (І категорія):
 1 місце – Артем Фіц Камінь-Каширська ДШМ (викладач В. Козік, концертмейстер О.Андрійчук);
 2 місце розділили: Софія Татюк Луцька МШ №1 імені Фридерика Шопена (викладач Т.Артюшевська, концертмейстер І. Галій) та Дарія Токарева Володимир-Волинська ДМШ (викладач Н. Дуда, концертмейстер Н. Селещук);
 3 місце – Катерина Чушкіна Нововолинська ДШМ (викладач В. Харатіна, концертмейстер К. Чушкіна);
  У номінації академічний спів (ІІ категорія)
 1 місце розділили – Дарина Сцьольна Горохівська МШ (викладач Л. Гетьманчук, концертмейстер М. Лотвін ) та Софія Німой Нововолинська ДШМ (викладач Л. Бережна, концертмейстер К.Чушкіна);
 2 місце – Юлія Павловська Волинський коледж культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського (викладач Л. Скрижевська);
 3 місце – Анна Кашевська Володимир-Волинська ДМШ (викладач Н. Дуда, концертмейстер Н. Селещук);
  У номінації академічний спів (ІІІ категорія):
 2 місце – Артем Красновид Луцький педагогічний коледж (викладач В. Павлічук, концертмейстер А. Кругляченко);
 3 місце – Ольга Островик Луцький педагогічний коледж (викладач А. Зарицька, концертмейстер К. Стречен);
  У номінації народний спів (І категорія):
 1 місце – Анастасія Манзій Луцька МШ №1 імені Фридерика Шопена (викладач Т. Артюшевська);
 2 місце – Юлія Герасимчук Луцька МШ №1 імені Фридерика Шопена (викладач Т. Артюшевська);
 3 місце – Аліна Гутник Княгининівська ДШМ (викладач Г. Бобицька);
  У номінації народний спів (ІІ категорія):
 1 місце – Яна Дудік Луцький педагогічний коледж (викладач А. Зарицька); У номінації естрадний спів (І категорія): 1 місце – Юля Тарасова Ковельська школа мистецтв (викладач І. Михалевич);
 2 місце – Яна Оксентюк Ковельська школа мистецтв (викладач І. Михалевич);
 3 місце – Анастасія Гринь Ковельська школа мистецтв (викладач А. Мигуля);
  У номінації естрадний спів (ІІ категорія):
 2 місце розділили: Роман Морозов Ковельський РБК (викладач Р. Шацька) та Катерина Вакулюк Луцький педагогічний коледж (викладач В. Павлічук);
  У номінації естрадний спів (ІІІ категорія):
 1 місце розділили: Оксана Дранчак Луцький педагогічний коледж (викладач В. Чайка) та Анна Негодюк Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки (викладач А.Зарицький);
 2 місце розділили: Іванна Гречковська Луцький педагогічний коледж (викладач А. Зарицька), Катерина Василевська Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки (викладач А. Зарицька), Анастасія Смаль Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки (викладач А. Зарицький);
 3 місце розділили: Юлія Гомон клуб с. Борисковичі Горохівський район та Даниїл Артемук Культурно-мистецький центр «Красне» м. Луцька (викладач В. Гурська);
  Серед ансамблів малих форм у молодшій віковій категорії: 
1 місце – тріо у складі Каріни Джурик, Христини Герасимчук, Анни Кучер учасниці народного фольклорного колективу «Калиновий цвіт» Гімназія №18 м. Луцька (керівник Г. Орищук);
 2 місце – дует у складі Анни Горкавчук та Єлизавети Савчук Княгининівска ДШМ (викладач Г. Бобицька, концертмейстер З. Бєлова);
  Серед ансамблів малих форм у старшій віковій категорії:
 1 місце – вокальне жіноче тріо «Лебедине крило» Нововолинський міський палац культури (керівник І. Кравчук);
 2 місце розділили: Дует «Діапазон» Маневицька школа мистецтв (викладач І. Кондратюк) та народне аматорське жіноче вокальне тріо «Свіча любові» Рожищенський РД «Просвіта» (керівник О. Демчук).
  Обласний конкурс відбувся на високому організаційно-творчому рівні.


 Члени журі відзначили високий професійний рівень викладачів з підготовки учасників конкурсу, а саме: Анни Зарицької (Луцький педагогічний коледж), Тамари Артюшевської (Луцька МШ №1 імені Фридерика Шопена), Наталії Дуди (Володимир-Волинська ДМШ), Галини Бобицької (Княгининівска ДШМ), Ірини Михалевич (Ковельська ДШМ) та концертмейстерів Зінаїди Бєлової (Княгининівска ДШМ), Оксани Стречен (Луцький педагогічний коледж).
 
Всі права захищено © 2019
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"