Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Обласний семінар-практикум2019.11.20 11:22

 З метою підвищення кваліфікації, удосконалення організаційно-методичного керівництва клубними установами, обміну досвідом, пошуку нових форм культурно-просвітницької та дозвіллєвоїдіяльності19 листопада 2019 року на базі Гіркополонківської та Городищенської сільських рад відбувся обласний семінар-практикум методистів районних будинків культури, районних народних домів «Просвіта», спеціалістів гуманітарних відділів об’єднаних територіальних громад, міських методичних центрів на тему «Взаємодія фахівців районних методичних центрів, структурних підрозділів об’єднаних територіальних громад в організації культурно-просвітницьких та дозвіллєвих заходів».
  Обласний семінар-практикум розпочав свою роботу в культурно-мистецькому центрі «Красне». Відкрила семінар-практикум начальник управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара. Вона дала загальну оцінку діяльності клубних закладів, акцентувала увагу на питаннях, що потребують першочергового втілення. Доєдналась до обговорення піднятих питань Марія Назаревич – начальник відділу культури мистецтв управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації. 
 Учасники обласного семінару-практикуму продовжили роботу у будинку культури села Гірка Полонка – центральному клубному закладі Гіркополонківської об’єднаної територіальної громади, переможця регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості (директор БК Олена Пась). Привітала семінаристів сільський голова Ніна Симонович. Знайомство з роботою установ культури громади продовжила начальник сектору культури Гіркополонківської об’єднаної територіальної громади Валентина Зінчук. Головний спеціаліст сектору культури Гіркополонківської сільської ради, керівник зразкового ансамблю народного танцю «Вертуни» Вікторія Лопанова провела показове заняття молодшої групи ансамблю.
  Чекали учасників обласного семінару-практикуму і в Городищенській об’єднаній територіальній громаді. До приміщення будинку культури села Городище гостей хлібом-сіллю запросила сільський голова Світлана Соколюк, а учасники аматорської творчості будинку культури (директор БК Лариса Мороз) привітали всіх присутніх фрагментом програми фестивалю «Млинчик-фест», започаткованим у громаді. Начальник гуманітарного відділу Городищенської сільської ради Тетяна Міндюк та головний спеціаліст відділу Галина Бакош продемонстрували цікаву відеопрезентацію, яка дала можливість познайомитись з роботою клубних закладів громади.
  Свою роботу обласний семінар-практикум продовжив у культурному центрі села Михлин, Горохівського району, що приєдналося до Городищенської об’єднаної територіальної громади. Реконструкція цього закладу була проведена за кошти Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Учасники семінару побачили приклад багатофункціонального призначення і використання установи у селі Михлин.
  Розмову із семінаристами продовжила Любов Рожнова – директор Обласного науково-методичного центру культури про нову модель культурно-дозвіллєвого простору та культурних інновацій в умовах об’єднаних територіальних громад та про функціональне призначення клубу, змістовність його роботи в духовному житті сучасної громади.
  Приєдналися до спілкування з учасниками семінару фахівці обласного центру культури – завідувач відділу організаційно-методичної та культурно-дозвіллєвої діяльності Юлія Приймачук та завідувач відділу аматорського мистецтва та нардної творчості Олена Мартинович.
  Загалом семінар дав можливість у професійному колі поспілкуватися та обговорити питання подальшої роботи, разом намітити шляхи дієвої співпраці.
 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"