Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

I (обласний) тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського2019.11.26 11:47

     Організатори I (обласного) туру VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського – управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, Обласний науково-методичний центр культури, Волинський обласний творчий осередок Національної хореографічної спілки України.
     В конкурсі брали участь 14 колективів (понад 400 учасників) у різних номінаціях. Конкурсантів оцінювало професійне журі, яке очолила керівник зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька, голова Волинського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України Олена Козачук.
     За результатами конкурсу у номінації D (аматорські хореографічні колективи віком від 16 років) I місце виборов народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка» Палацу культури міста Луцька (керівник – заслужений працівник культури України Олег Козачук).
      У номінації D1 (аматорські хореографічні колективи віком до 16 років):
     I місце – зразковий аматорський ансамбль танцю Волиняночка» Палацу культури міста Луцька (керівник – заслужений працівник культури України Олена Козачук);
    II місце розділили – народний художній колектив ансамбль танцю «Джерельце» Луцької загальноосвітньої школи №25 (керівник Мирослава Войтович-Смирнова), зразковий ансамбль танцю «Любисток» НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» (керівник Мирослава Сулім), ансамбль «Феєрія» Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 (керівник Богдана Шолудько);
   III місце розділили – зразковий ансамбль народного танцю «Вербиченька» Луцької загальноосвітньої школи №11-колегіум (керівник Яна Найдюк), хореографічні ансамблі Камінь-Каширської ДШМ – «Первоцвіт» (керівник Інна Дем’яник) та «Сузір’я» (керівник Світлана Шуляр).
     У номінації F1 (сільські колективи віком до 16 років):
    I місце – зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Вертуни» будинку культури с. Гірка Полонка Гіркополонківської ОТГ (керівник Вікторія Лопанова);
    II місце розділили – зразковий аматорський ансамбль танцю «Первоцвіт» Центру культури, дозвілля та спорту Княгининівської ОТГ (керівники Ольга Бетюга та Іванна Подгурська), дитячий танцювальний колектив «Зернятко» Маневицького РБК (керівник Людмила Мельник);   
   III місце – зразковий хореографічний колектив «Калинонька» Центру розвитку і творчості дітей та юнацтва Колківської селищної ради (керівник Наталія Лугова).
У номінації K (колективи спеціальних навчальних закладів культури і освіти І-ІІ ступеня акредитації)
     I місце здобув ансамбль народного танцю Волинського коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського (керівник заслужений працівник культури України Микола Савчук).
     У номінації K1 (колективи спеціальних навчальних закладів культури і освіти І-ІІ ступеня акредитації)
     I місце виборов шоу-балет «Натхнення» факультету культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки (керівник Леся Косаковська, балетмейстер заслужений артист України Віктор Дужич-Ніколайчук).
     Фестиваль-конкурс відбувся на високому організаційно-творчому рівні. Колективи які вибороли перші місця представлятимуть область у II турі Шостого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського 4-5 квітня 2020 року у місті Львові.



























 
Всі права захищено © 2019
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"