Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Список переможців обласного конкурсу дитячого малюнка «Йде до діток Миколай»2019.12.26 10:30

                                                                           Список
                     переможців обласного конкурсу дитячого малюнка «Йде до діток Миколай»
 серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів мистецьких шкіл області, студентів  коледжу

  Номінація «Образотворче мистецтво»
 І категорія:
 І – Хітько Христина (Устилузька ШМ), Куденьчук Анастасія (Княгининівська ШМ)
 ІІ – Терновецька Євгенія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького), Матіюк Віталіна (Луцька ХШ) 
ІІІ – Семенюк Софія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького), Ковальчук Анна, Буряк Денис (Люблинецька ШМ)
 ІІ категорія:
 І – Курило Вероніка (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
 ІІ – Шидловська Марія (Прилісненська ШМ), Книш Соломія (Люблинецька ШМ)
 ІІІ – Клець Анна (Устилузька ШМ), Колб Вікторія, Кошелюк Софія (Люблинецька ШМ)
ІІІ категорія:
 І – Комарницька Дарина (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука)
 ІІ – Сізих Дарина, Вавринюк Нікіта (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука
 ІІІ – Кіричук Ірина (Нововолинська ШМ), Оксенюк Поліна (Луцька ХШ), Долга Вікторія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука)
 ІV категорія:
 І – Дацюк Катерина (Люблинецька ШМ)
 ІІ – Демчук Дарина (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука)
 ІІІ – Ткачук Анастасія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука), Данилюк Ганна (Нововолинська ШМ)
  Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
 ІІ категорія:
 І – Васютич Вікторія (Нововолинська ШМ)
 ІІІ категорія:
 І – Гус Яна (Устилузька ШМ) 
ІІ – Савчук Оксана (Прилісненська ШМ)
 ІІІ – Савчук Оксана (Прилісненська ШМ)




















































 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"