Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Підсумки обласного конкурсу «Волинська різдвяна містерія»2020.01.10 14:41

 З метою відродження народних традицій, вивчення, збереження та популяризації звичаїв та обрядів пов'язаних із святкуванням новорічно-різдвяних свят, розвитку духовності, виховання дітей та молоді на зразках традиційної народної культури 09 січня 2020 року на базі Обласного науково-методичного центру культури відбулося підбиття підсумків обласного конкурсу «Волинська різдвяна містерія», учасниками якого є учні мистецьких шкіл, працівники клубних установ області, студенти Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.
  На конкурс представлено 51 творчу роботу. Кращі вироби будуть експонуватися у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка в рамках обласного святково-обрядового різдвяного дійства «Три празники в гості». Цього року активну участь у конкурсі брали не лише учні мистецьких шкіл, а й працівники клубних установ області, студенти Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського та кафедри образотворчого мистецтва факультету культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки. 
 Згідно рішення журі, 33 роботи відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня. Журі конкурсу відмітило високу майстерність авторів, творчий підхід, поєднання традиційних атрибутів з новими техніками і сучасними матеріалами.
  Список переможців обласного конкурсу 
 «Волинська різдвяна містерія» 
 Номінація «Різдвяна зірка»
 І категорія:
 ІІ – Кустрьо Олександра (Нововолинська ДШМ)
 ІІ категорія:
 І – Кравчук Анна (ВККМ імені І.Ф. Стравінського)  
ІІІ категорія:
 І, ІІІ – Паламарчук Сергій (Локачинський РБК)
  Номінація «Вертепи»
 І категорія:
 І – Глушкова Вікторія (клуб с.Ростань Шацького р-н) 
ІІ – Лютяниця Аніта (Нововолинська ДШМ) 
ІІІ – Гидзун Марія, Савчук Анна, Бородчук Діана (Нововолинська ДШМ)
 ІІ категорія:
 ІІ – Горяїнова Надія (ВККМ імені І.Ф. Стравінського)
  Номінація «Декоративна композиція»
 І категорія:
 І – Сидоренко Вероніка, Зданавічюте Анастасія, Томашук Яна, Шинкарчук Максим, Кислянка Маргарита (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького )
 ІІ – Чиж Анна, Бабійчук Галина (Нововолинська ДШМ)
 ІІІ – Бощук Вікторія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького )
  Номінація «Містерія»
 І категорія:
 І – Матвійчук Вероніка, Жулковська Юлія, Стасюк Дарина, Олещук Софія, Веремчук Артем, Бубнова Марія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького )
 ІІ – Вовчук Ірина (Нововолинська ДШМ)
 ІІІ – Романюк Яна (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького ), Оніщук Юлія (Нововолинська ДШМ)
 ІІ категорія:
 ІІ – Петрина Ольга (ВККМ імені І.Ф. Стравінського)
 ІІІ категорія:
 І – Білохвіст Катерина (СНУ імені Лесі Українки, факультет культури і мистецтв)
  Номінація «Витинанка»
 ІІІ категорія:
 І – Шоломіцька Оксана (СНУ імені Лесі Українки, факультет культури і мистецтв)
 ІІ – Занюк Анастасія (СНУ імені Лесі Українки, факультет культури і мистецтв)
 ІІІ –Антонюк Олена, Первих Іванна (СНУ імені Лесі Українки, факультет культури і мистецтв)




























 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"