Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

«Об’єднаймося ж, брати мої!»2020.01.21 12:21

     З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення художніх здібностей та обдарувань, формування естетичних смаків серед учнівської молоді, оцінки рівня методичної і практичної роботи викладачів, обміну досвідом роботи 16 січня 2020 року на базі Обласного науково-методичного центру культури було проведено ІІІ (обласний) етап XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів мистецьких шкіл області «Об’єднаймося ж, брати мої!».
     У конкурсі взяли участь 129 юних митця, які представили 131 творчу роботу у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».
     Згідно рішення журі, 10 кращих робіт відібрані для участі у IV (підсумковому) етапі XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у місті Києві, а саме: 6 творчих робіт учнів Ковельської ДХШ імені А. Лазарчука (викладачі В’юн І.А., Дятел Л.В.), 2 роботи учнів КЗ «Луцька художня школа» (викладачі Кучма О.Ю., Замкова В.С.), 1 робота Володимир-Волинської ДХШ імені М. Рокицького (викладач Михалик Я.В.), 1 робота Устилузької ДШМ музею-садиби імені І. Стравінського (викладач Михалик Я.В.).
    Конкурс засвідчив зростання художньої майстерності учнів мистецьких шкіл, які продемонстрували високий рівень умінь та навичок в образотворчій діяльності, художньо-практичну компетентність, почуття кольору, асоціативно-образне та просторове мислення, добрі творчі здібності.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ
ІІІ (обласного) етапу XІХ Всеукраїнського конкурсу
учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»,
присвяченого Шевченківським дням

 Переможці ІІІ (обласного) етапу XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської
творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», які вибороли право взяти участь у ІV
 (заключному) етапі конкурсу:

Номінація «Образотворче мистецтво»
      Шимонович Теодор (викладач Кучма О.Ю.), Бакун Марія (викладач Замкова В.С.) – КЗ «Луцька художня школа»;
     Омельян Анна (викладач Михалик Я.В.) – Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького;
    Король Крістіна, Тарасенко Марія (викладач Дятел Л.В.) – Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
     Батюк Соломія (викладач В’юн І.А.), Сізих Дарина, Мерчук Марія, Яблонська Олександра (викладач Дятел Л.В.) – Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука;
     Чемко Давид (викладач Михалик Я.В.) – Устилузька ДШМ музей-садиба імені І. Стравінського.

Дипломанти ІІІ (обласного) етапу
XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»,
присвяченого Шевченківським дням


Номінація «Образотворче мистецтво»

 І категорія
ІІ – Ковальова Діана (викладач Палій С.М.) КЗ «Луцька художня школа»
ІІІ – Ковальчук Валерія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІ категорія
I – Літвінчук Анна (викладач В’юн І.А.) Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука
ІІ – Бощук Вікторія (викладач Михалик Я.В.) Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького
ІІІ – Сирота Дарина (викладач Палій С.М.) КЗ «Луцька художня школа»

 ІІІ категорія
І – Бойко Юліана (викладач Манько Л.Л.) КЗ «Луцька художня школа»
ІІ – Попко Артем (викладач Дятел Л. В.) Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука
ІІ – Нікіта Анна (викладач Михалик Я.В.) Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького
ІІІ – Осійчук Софія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

IV категорія
І – Сенечко Дана (викладач Івашків Г.М.) КЗ «Луцька художня школа»
ІІ – Гав’янець Дарина (викладач Шешко М.І.) Горохівська МШ
ІІІ – Пархомук Яна (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука
ІІІ – Муравець Денис (викладач Микита С.А.) Устилузька ДШМ музей-садиба імені І. Стравінського

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
 ІІІ категорія
 І – Бурда Надія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ
 ІІ – Трачук Жанна, Шпакова Інна (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького
ІІІ – Самойліч Анастасія (викладач Свиридова О.Й.) Устилузька ДШМ музей-садиба імені І. Стравінського

IV категорія
І – Пархомук Яна (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука
ІІ – Глушко Маргарита (викладач Стрижачук Л.І.) Нововолинська ДШМ
ІІ – Коновал Юліана (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука
ІІІ – Чижук Єлизавета (викладач Надюкова І.Ю.) Володимир-Волинська ДХШ
імені М. Рокицького









































 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"