Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Результати конкурсу баяністів та акордеоністів2020.02.20 14:43

 З метою виявлення найбільш здібних виконавців на баяні та акордеоні серед учнів мистецьких шкіл області, оцінки рівня методичної роботи викладачів та обміну досвідом роботи 19 лютого 2020 року на базі Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського проведено ІІІ (заключний) тур обласного конкурсу баяністів та акордеоністів імені Феофана Щегельського серед учнів мистецьких шкіл.
  У творчому змаганні брав участь 51 юний виконавець із 21 мистецької школи області. Учасники змагалися у трьох вікових категоріях та продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, представили різноманітний і цікавий репертуар.
  Цьогоріч вперше переможиці конкурсу Катерині Стичук, учениці Турійської ДМШ (викладач Чикун К.С.), було вручено спеціальний приз від родини Щегельських.
  Журі відзначило виразну, якісну роботу з підготовки до конкурсу викладачів, учні яких зайняли призові місця у ІІІ (заключному) турі обласного конкурсу.
 
  Список переможців 
 ІІІ туру (заключного) 
 обласного конкурсу баяністів та акордеоністів
  імені Феофана Щегельського серед учнів мистецьких шкіл

 Гран-прі: Стичук Катерина (Турійська ДМШ)
  І категорія
 І місце: Сич Рувім (Ковельська ШМ), Герба Станіслав (Гіркополонківська ДМШ), Вітер Олена (КЗ «Луцька МШ №2»)
ІІ місце: Степасюк Іван (Маневицька РШМ), Молочник Наталія (Горохівська ДМШ), Смолярчук Олександр (Камінь-Каширська ДШМ), Денисюк Сергій (Нововолинська ДШМ) 
ІІІ місце: Мельничук Богдан (КЗ «Луцька МШ №3»), Михалюк Владислав, Кузьмич Ерік (Ковельська ШМ), Капітула Іван (Горохівська ДМШ), Глазирін Артем, Демчук Сергій (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Пікарук Павло (Турійська ДМШ), Ремінський Руслан (Маневицька РШМ), Кулакевич Дмитро (Цуманська ДМШ)
  ІІ категорія
 І місце: Гончарук Марія (Турійська ДМШ)
 ІІ місце: Гнатюк Богдан (Турійська ДМШ), Войтович Микола (КЗ «Луцька МШ №2»), Ткачук Матвій (КЗ «Луцька МШ №3»), Безушко Каріна (Рожищенська РДМШ)
 ІІІ місце: Солонінко Дмитро (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Головій Філіп, Солов’янчук Назар (Ковельська ШМ)
  ІІІ категорія
 ІІ місце: Дащук Олександр (Любомльська ДМШ)


















 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"