Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

ІІІ (заключний) тур обласного конкурсу виконавців на струнних народних інструментах (цимбали)2020.02.27 11:28

 З метою виявлення найбільш здібних виконавців на цимбалах серед учнів мистецьких шкіл області, оцінки рівня методичної роботи викладачів та обміну досвідом роботи, 21 лютого 2020 року, на базі Луцької музичної школи №3 проведено ІІІ (заключний) тур обласного конкурсу виконавців на струнних народних інструментах (цимбали) серед учнів мистецьких шкіл.
  У конкурсі брали участь 27 юних виконавців із 3 мистецьких шкіл області. Учасники змагалися у чотирьох вікових категоріях.
 Цьогорічний конкурс констатував значний виконавський та кількісний зріст учасників, якісний та глибокий підбір і художній зміст програмного репертуару. Це мистецьке змагання стало надзвичайно позитивним фактором у розвитку та популяризації мистецтва гри на цимбалах.
  Список переможців
  ІІІ туру (заключного)
  обласного конкурсу виконавців на струнних 
 народних інструментах (цимбали)
  серед учнів мистецьких шкіл 
 Гран-прі: Гарбар Дарина (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)
  І категорія
 І місце: Максимчук Христина, Паливода Матвій (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Грищук Соломія, Панасюк Петро (КЗ «Луцька МШ №3»)
 ІІ місце: Рижко Марина (Локачинська ДМШ), Свередюк Сергій (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)
 ІІІ місце: Кіперчук Юрій (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Кіндюк Артем, Клімук Олександра, Дудік Софія (Локачинська ДМШ)  
 ІІ категорія
 І місце: Алендарь Станіслав (КЗ «Луцька МШ №3»), Чамахуд Тетяна (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Лисенко Дар’я (Локачинська ДМШ)
 ІІ місце: Літовінська Дарія, Гнатюк Олексій (КЗ «Луцька МШ №3»), Шостак Анастасія (Локачинська ДМШ)
 ІІІ місце: Шевчук Олег (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)
  ІІІ категорія 
І місце: Скопюк Анастасія, Кубюк Назар (КЗ «Луцька МШ №3»)
 ІІ місце: Савицька Марія (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Соколов Андрій, Панасюк Павло (КЗ «Луцька МШ №3»)
 ІІІ місце: Овчар Володимир (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)
  ІV категорія 
І місце: Купінець Діана, Мівшук Ольга (КЗ «Луцька МШ №3»)
 ІІІ місце: Паливода Віталій (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)


















 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"