Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Умови проведення обласного конкурсу писанки «Великоднє диво»(проект)2020.02.28 14:38

ЗАТВЕРДЖЕНО
 Наказ управління культури,
з питань релігій та національностей облдержадміністрації
від ________________№_____ 

  УМОВИ
  проведення обласного конкурсу писанки «Великоднє диво»
 І. Загальні положення
 1. Обласний конкурс писанки «Великоднє диво» (далі – Конкурс) проводиться 07 квітня 2020 року у приміщенні Обласного науково-методичного центру культури. Початок об 11.00 годині.
 2. Обласний конкурс писанки «Великоднє диво» проводиться управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Обласним науково-методичним центром культури.
  ІІ. Мета Конкурсу
 1. Залучення дітей та молоді до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури. Сприяння розвитку писанкарства на Волині, дослідження великодньої звичаєвості, обміну досвідом, заохочення до подальшого професійного та творчого зростання учасників Конкурсу.
 2. Основні завдання Конкурсу: популяризація образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, розвиток творчої активності учнів у відродженні народних ремесел та традицій; виявлення найбільш талановитих серед учнів мистецьких шкіл, працівників клубних установ області, студентів Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.
  ІІІ. Учасники Конкурсу 
1. У Конкурсі беруть участь учні мистецьких шкіл, працівники клубних установ області, студенти Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського у трьох номінаціях: образотворче мистецтво; декоративно-прикладне мистецтво; писанкарство (писанки, крашанки, мальованки, травленки, крапанки, дряпанки).
2. Вікові категорії
 І категорія – 7-9 років (включно);
 ІІ категорія – 10-11 років (включно)
; ІІІ категорія – 12-13 років (включно);
 ІV категорія ¬– 14-17 років(включно);
 V категорія – від 18 років.

  ІV. Умови проведення Конкурсу 
1. На Конкурс подаються роботи великодньої тематики виконані у різних техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
 2. У номінації «Писанкарство» учасник подає 3 писанки (виготовлені на видутому яйці чи дерев’яних заготовках). Обов’язковим є наявність стрічки для підвішування або підставки. 3. Заявки (згідно з додатком) подаються в Обласний науково-методичний центр культури до 01 квітня 2020 року за адресою: 43025, м. Луцьк, вул. П’ятницька гірка, 16. Контактні телефони: 72-81-01, E-mail: nmckv@ukr.net 4. Роботи виконані не по заданій темі та ті, що не мають відношення до традиційної народної культури розглядатись не будуть.
  V. Журі Конкурсу Для оцінювання робіт учасників Конкурсу утворюється журі, до складу якого входять провідні фахівці з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, традиційної народної творчості. 
 VІ. Нагородження учасників
 1. Переможцями є конкурсанти, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця.
 2. Переможці нагороджуються дипломами управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації.

  Додаток 
 до Умов проведення обласного конкурсу
 писанки «Великоднє диво» (п. 2 Розділу ІV) 

  ЗАЯВКА 
 на участь у Конкурсі

№   Прізвище,ім'я,
по батькові
учасника
конкурсу 
Дата народження,
домашня адреса,
номер телефону 
Назва закладу,
клас 
Номінація  Назва роботи  Прізвище,ім'я,
по батькові викладача,
керівника студії тощо, 
контактний телефон 
 1.            
 2.            
 3.            

"  "                   2020                                                                                                   підпис
 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"