Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Обласний конкурс виконавців на струнних народних інструментах (домра)2020.03.10 14:23

З метою виявлення найбільш здібних виконавців на домрі серед учнів мистецьких шкіл області, оцінки рівня методичної роботи викладачів та обміну досвідом роботи 04 березня 2020 року на базі Луцької музичної школи №1 імені Ф. Шопена проведено ІІІ (заключний) тур обласного конкурсу виконавців на струнних народних інструментах (домра) серед учнів мистецьких шкіл.
  В обласному конкурсі виконавців на домрі свою майстерність продемонстрували 43 учасники з 10 мистецьких шкіл області. 
 Журі конкурсу зазначило, що їм приємно спостерігати, як від конкурсу до конкурсу зростає професійний рівень маленьких домристів. Систематична, наполеглива робота викладачів, концертмейстерів і їх учнів створили на ІІІ турі конкурсу святкову творчу атмосферу. Відбувся яскравий, цікавий за жанрами творів, професійною майстерністю, емоційним наповненням концерт. Викладачі ДМШ значно розширили і оновили в цьому році репертуар домристів, що свідчить про зростаючий технічний рівень маленьких музикантів, мистецький конструктивний підхід і любов до своїх вихованців і до свого інструменту - домри.
  Список переможців
  ІІІ туру (заключного) обласного конкурсу
  виконавців на струнних народних інструментах (домра)
  серед учнів мистецьких шкіл

 І категорія

 І місце: Щерблюк Анна (Камінь-Каширська ДШМ), Стельмах Лілія (Нововолинська ДШМ), Лазарук Вікторія (Старовижівська ДМШ)
 ІІ місце: Григор’єва Софія (КЗ «Луцька МШ №2»), Собко Дмитру (Володимир-Волинська ДМШ)
ІІІ місце: Нішта Вікторія (Володимир-Волинська ДМШ) 

ІІ категорія

 І місце: Коханець Матвій (КЗ «Луцька МШ №3»), Кальчук Ярослав, Комогорова Юлія (КЗ «Луцька МШ №2»)
ІІ місце: Мельник Веніамін, Вегера Ангеліна, Мельник Павло (КЗ «Луцька МШ №3»), Чмух Ольга (Камінь-Каширська ДШМ) 
ІІІ місце: Тиненська Вікторія (Володимир-Волинська ДМШ), Величко Уляна (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Лучко Анна (КЗ «Луцька МШ №2»), Федчик Авігея (Камінь-Каширська ДШМ)

 ІІІ категорія

 І місце: Осипчук Владислав, Мельник Ігор (КЗ «Луцька МШ №3»), Літвінчук Ольга (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)
 ІІ місце: Юфимюк Іванна (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена), Злотник Вікторія (КЗ «Луцька МШ №2»), Галян Павліна (Камінь-Каширська ДШМ)
 ІІІ місце: Карпук Анастасія, Соловей Олександра (Камінь-Каширська ДШМ), Сіліч Маріанна (Володимир-Волинська ДМШ), Шевчик Юлія (Ковельська ШМ)

 ІV категорія

 І місце: Курчик Юлія, Бащук Катерина (Камінь-Каширська ДШМ), Трач Олександра (Луцька МШ №1 імені Ф. Шопена)
ІІ місце: Рябущиць Людмила (КЗ «Луцька МШ №2»), Бобер Вікторія (Ковельська ШМ), Дубенчук Анна (Володимир-Волинська ДМШ)


























 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"