Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!2020.06.22 10:02

 Шановні краяни! 
 Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Це особливий день, бо нагадує нам про громадянський обов’язок і важливе призначення кожного – оберігати і захищати Батьківщину. Cхиляємо голови перед ветеранами, учасниками бойових дій, військовослужбовцями, усіма воїнами, які надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу та вшановуємо всіх, хто поліг у безстрашних боях за свободу і мир.  
 Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
  Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю та всіх, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму. 
 Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
  Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 
Всі права захищено © 2020
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"