Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

«Об’єднаймося ж, брати мої!»2021.02.18 11:59

          З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення художніх здібностей та обдарувань, формування естетичних смаків серед учнівської молоді, оцінки рівня методичної і практичної роботи викладачів, обміну досвідом роботи 17 лютого 2021 року в Обласному науково-методичному центрі культури було проведено ІІІ (обласний) етап XХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів мистецьких шкіл області «Об’єднаймося ж, брати мої!». 
      У конкурсі брали участь 129 юних митців, які представили 131 творчу роботу в двох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно- прикладне мистецтво». 
       Згідно рішення журі, 10 кращих робіт відібрані для участі в IV (підсумковому) етапі XХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у місті Києві, а саме: 2 роботи учнів КЗ «Луцька художня школа» (викладачі Кучма О.Ю., Конська В.П.), 2 роботи учнів Володимир-Волинської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького (викладач Гарголь І.К.), 2 роботи Люблинецької школи мистецтв (викладач Грицюк Л.О.) та 4 роботи Нововолинської дитячої школи мистецтв (викладачі Навроцька А.Л., Киця О.М.). 
    Конкурс засвідчив зростання художньої майстерності учнів мистецьких шкіл, які продемонстрували високий рівень умінь та навичок в образотворчій діяльності, художньо-практичну компетентність, почуття кольору, асоціативно-образне та просторове мислення, хороші творчі здібності. 
 СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ
 ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу
 учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», 
присвяченого Шевченківським дням 

Переможці ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», які вибороли право взяти участь у ІV (заключному) етапі конкурсу в м. Києві:

Номінація «Образотворче мистецтво» 
Іванюк Діана (викладач Кучма О.Ю.), Понк Марія (викладач Конська В.П.) – КЗ «Луцька художня школа»; 
Проява Роман (викладач Гарголь І.К.), Михалик Христина (викладач Гарголь І.К) – Володимир - Волинська ДХШ імені Миколи Рокицького; 
Дацюк Катерина (викладач Грицюк Л.О.) – Люблинецька школа мистецтв. 
Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» 
Зятюк Єлизавета (викладач Навроцька А.Л.), Шевченко Максим (викладач Киця О.М.), Антонюк Андрій (викладач Киця О.М.), Вовчук Ірина (викладач Киця О.М.) – Нововолинська дитяча школа мистецтв; 
Белінська Марина (викладач Грицюк Л.О.) – Люблинецька школа мистецтв. 

Дипломанти ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням 

Номінація «Образотворче мистецтво» 
І категорія 
І – Профорук Ярослава (викладач Кучма О.Ю.) Луцька ХШ 
ІІ – Губерук Анна (викладач Ковальчук О.С.) Устилузька ДШМ музей-садиба імені І. Стравінського ІІІ – Сацюк Марія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ 
ІІ категорія 
І – Козюк Любомир (викладач Замкова В.С.) Луцька ХШ, Воробей Владислав (викладач Омельченко Т.С.) Володимир - Волинська ДХШ імені М.Рокицького 
ІІ – Нечай Мар’яна (викладач Гарголь І.К.), Сачук Яна (викладач Юрчук П.П.) Володимир - Волинська ДХШ імені М.Рокицького 
ІІІ – Кузьмич Маргарита (викладач Кучма О.Ю.), Шандалюк Злата (викладач Пантєлєєва Л.В.) Луцька ХШ 
ІІІ категорія 
І – Шеломенцева-Терська Софія (викладач Ядчук - Богомазова Т.С.) Луцька ХШ, Батюк Соломія (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А.Лазарчука 
ІІ – Віжанська Єлизавета (викладач Омельченко Т.С.) Володимир – Волинська ДХШ імені М.Рокицького, Ліснічук Анна (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А.Лазарчука 
ІІІ – Пашкевич Крістіна (викладач Арсенюк С.І.) Ратнівська ДМШ, Ющик Анастасія (викладач Гетюк Д.В.) Ковельська ШМ, Бондарук Максим (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А.ЛазарчукаІV категорія 
І – Яблонська Олександра (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А.Лазарчука 
ІІ – Труш Олександра (викладач Манько Л.Л.) Луцька ХШ, Вітрук Вікторія (викладач Гарголь І.К.) Володимир - Волинська ДХШ імені М.Рокицького, Кондрашова Ангеліна (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ імені А.Лазарчука 
ІІІ – Островська Христина (викладач Киця О.М.) Нововолинська ДШМ, Вознюк Артур (викладач Ядчук - Богомазова Т.С.) Луцька ХШ 
Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» 
ІІІ категорія 
І – Зданавічюте Анастасія (викладач Михалик Я.В.) Володимир - Волинська ДХШ імені М.Рокицького 
ІІ – Борис Ірина (викладач Булюк М.О.) Нововолинська ДШМ 
ІІІ – Веретинська Віталіна (викладач Булюк М.О.) Нововолинська ДШМ 
ІV категорія 
ІІ – Ніколайчук Анна (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ДШМ 
ІІІ – Лютяниця Аніта (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ДШМ, Островська Христина
























 
Всі права захищено © 2021
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"