Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Підсумки Обласного дистанційного огляду-конкурсу народно-інструментальної музики «Калинова сопілка»2021.03.01 14:33

     28 лютого 2021 року на базі Обласного науково-методичного центру культури відбувся Обласний дистанційний конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка». У конкурсі брало участь 66 народних аматорських інструментальних ансамблів, троїстих музик, ансамблів та солістів-інструменталістів клубних установ та мистецьких шкіл області. 
     Журі конкурсу очолила – голова циклової комісії народних інструментів, викладач-методист Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.С. Стравінського Волинської обласної ради Валентина Милогородська. При визначенні переможців члени журі брали до уваги такі критерії: виконавська майстерність, якість інструментовки творів місцевого характеру, використання засобів музичної виразності, художній рівень та оригінальність репертуару, сценічна культура. 
     За результатами оцінювання визначено переможців: 

Гран-прі 
– Ансамбль народної музики «Волинські візерунки» Княгининівської школи мистецтв (Керівники: Олександр Федотов, Роман Березинський). 

Серед дитячих колективів та виконавців: 
Номінація «Ансамблі мистецьких шкіл» 
І місце
– Ансамбль сопілкарів-панфлейтистів Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена (Керівник Юрій Фокшей); 
– Дитячий гурт сопілкарів «Дударик» Луцької музичної школи № 3 (Керівник Ігор Подзізей); 
– Капела бандуристів Луцької музичної школи № 3 (Керівник Леся Старенкова); 
– Ансамбль народних інструментів Камінь-Каширської дитячої школи мистецтв (Керівник Лідія Сацик). 
ІІ місце 
– Дитячий ансамбль «Дударик» Голобської музичної школи (Керівник Валерій Воробей); 
– Дует домристів Камінь-Каширської дитячої школи мистецтв у складі Ліни Дорофєєвої, Дарини Демчик (Керівник Лідія Сацик); 
– Дитячий ансамбль сопілкарів Княгининівської школи мистецтв (Керівник Лілія Омелюк); 
– Ансамбль скрипалів Ковельської школи мистецтв (Керівники: Оксана Баласанян, Лілія Корнєва). 
ІІІ місце 
– Ансамбль хлопчиків Луцької музичної школи № 3 (Керівник Аліна Вихованець); 
– Ансамбль народних інструментів Шацької дитячої музичної школи (Керівник Оксана Демедюк);
– Дует Луцької музичної школи № 3 у складі Олександра та Романа Чернюків (Керівник Валентина Форсюк); 
– Ансамбль народної музики Люблинецької школи мистецтв (Керівник Віктор Марчук). 

Номінація «Солісти-інструменталісти» 
ІІ місце 
– Уляна Васковець, Люблинецька школа мистецтв (Викладач Ольга Денисюк); 
– Дарина Страхова, Люблинецька школа мистецтв (Викладач Ольга Денисюк). 
ІІІ місце 
– Ольга Мівшук, Луцька музична школа № 3 (Викладач Людмила Радченко); 
– Мар`яна Нечай, Володимир-Волинська дитяча музична школа (Викладач Ірина Колюх); 
– Софія Федорович, Маневицька районна школа мистецтв (Викладач Ліна Марич). 

Серед дорослих колективів: 
Номінація «Ансамблі мистецьких шкіл» 
І місце 
– Ансамбль народної музики Гіркополонківської дитячої музичної школи (Керівник Ольга Касіч); 
– Ансамбль народних інструментів викладачів Цуманської дитячої музичної школи (Керівник Олександр Прокапало). 
ІІ місце 
– Інструментальний ансамбль «Фантазія» Локачинської дитячої музичної школи (Керівник Сергій Жулінський); 
– Інструментальний ансамбль народної музики «Вуймівські музики» Локачинської дитячої музичної школи (Керівник Олексій Камлочук); 
– Ансамбль народної музики Люблинецької школи мистецтв (Керівник Ольга Олексюк). 
ІІІ місце 
– Ансамбль викладачів Прилісненської школи мистецтв (Керівник Сергій Гладун); 
– Ансамбль викладачів Горохівської музичної школи (Керівник Ігор Касько); 
– Ансамбль народних інструментів Заболоттівської дитячої музичної школи (Керівник Василь Рошинець); 
– Ансамбль народних інструментів Ратнівської дитячої музичної школи (Керівник Владислав Харкевич). 

Номінація «Народні аматорські ансамблі» 
І місце 
– Народний аматорський ансамбль народної музики «Любомльські музики» Любомльського міського будинку культури (Керівник Анатолій Сацюк). 
ІІ місце 
– Народний аматорський ансамбль народної музики «Медодзвін» Центру культури та дозвілля Любешівської селищної ради (Керівник Олександр Матюк); 
– Народний аматорський гурт народної музики «Любо» Рожищенського районного Дому «Просвіта» (Керівник Сергій Горбач). 
ІІI місце 
– Народний аматорський колектив «Володимирські музики» Культурно-мистецького центру міста Володимира-Волинського (Керівник Юрій Датчук); 
– Народний аматорський інструментальний секстет «Тільки для тебе» Нововолинського міського палацу культури (Керівник Світлана Кушнірук). 

Номінація «Ансамблі» 
ІІ місце 
– Ансамбль народної музики Ковельського народного дому «Просвіта» (Керівник Олексій Кіпень); 
– Інструментальний ансамбль Маневицького районного будинку культури (Керівник Леонід Марчук). 

Номінація «Троїсті музики» 
І місце 
– Народний аматорський колектив троїстих музик Турійського міського будинку культури (Керівник Михайло Дмитрук). 
ІІІ місце 
– Троїсті музики клубу с. Новоукраїнка Колківської селищної ради (Керівник Геннадій Чорнобай).
 
Всі права захищено © 2021
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"