Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Підсумки конкурсу «Йде до діток Миколай»2021.12.21 09:43

     17 грудня 2021 року з метою зацікавлення учнів образотворчим та декоративно-прикладним мистецтвом, підвищення рівня їх знань, розвитку творчих навиків, оцінки методичної роботи викладачів, на базі Обласного науково-методичного центру культури, відбувся II (заключний) тур обласного конкурсу творчих робіт «Йде до діток Миколай» серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів мистецьких шкіл області.
     На конкурсі було представлено 178 художніх робіт учнів мистецьких шкіл області, з них у номінації «Образотворче мистецтво» – 154, «Декоративно-прикладне мистецтво» – 24.
     Згідно рішення журі, 47 кращих робіт відзначені дипломами управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації І, ІІ, ІІІ ступеня, всі інші отримають подяку за участь.
     Високий рівень виконання робіт продемонстрували: Нововолинська, Люблинецька, Княгининівська, Прилісненська, Камінь-Каширська школи мистецтв, Володимир-Волинська дитяча художня школа імені Миколи Рокицького, Луцька художня школа, Ковельська дитяча художня школа імені Андроника Лазарчука та відділи образотворчого мистецтва в Горохівській та Ратнівській музичних школах.

Список переможців обласного конкурсу творчих робіт
«Йде до діток Миколай» серед учнів дитячих художніх шкіл,
художніх відділів мистецьких шкіл області

Номінація «Образотворче мистецтво»


 І категорія:
І – Салабай Каріна (Володимир-Волинська ДХШ), Кущ Софія (Луцька ХШ)
ІІ – Якобчук Дарія (Луцька ХШ), Ревунець Богдана (Княгининівська ШМ), Коханський Максим (Горохівська МШ)
ІІІ – Рудик Вікторія (Ковельська ДХШ), Соловей Христина (Володимир-Волинська ДХШ), Самосевич Богдан (Володимир-Волинська ДХШ)

ІІ категорія:

І – Мазурок Софія (Нововолинська ДШМ)
ІІ – Смірнова Діана (Володимир-Волинська ДХШ), Мельничук Анна (Володимир-Волинська ДХШ), Хіміч Софія (Луцька ХШ)
ІІІ – Мельник Віталіна (Луцька ХШ), Юрук Анастасія (Луцька ХШ), Янчик Євген (Луцька ХШ)

ІІІ категорія:
І – Горбач Валерія (Прилісненська ШМ), Клівак Анна (Ковельська ДХШ)
ІІ – Романюк Катерина (Ратнівська ДМШ), Дубчук Анжеліка (Володимир-Волинська ДХШ), Карнак Анна (Нововолинська ДШМ)
ІІІ – Яворська Інна (Горохівська МШ), Шешко Вероніка (Горохівська МШ), Яремчук Анна (Нововолинська ДШМ), Шиц Софія (Нововолинська ДШМ)

ІV категорія:
І – Швець Валерія (Ковельська ДХШ), Андреєва Марія (Володимир-Волинська ДХШ)
ІІ – Демчук Дарина (Ковельська ДХШ), Зінчук Софія (Камінь-Каширська ДШМ), Возінькевич Маргарита (Нововолинська ДШМ)
ІІІ – Яблонська Олександра (Ковельська ДХШ), Разуваєва Каріна (Володимир-Волинська ДХШ), Розенгарт Дарина (Камінь-Каширська ДШМ)

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІ категорія:

І – Терещук Валерія (Люблинецька ШМ)
ІІ – Шаль Веніамін (Нововолинська ДШМ)
ІІІ – Савчук Анна (Нововолинська ДШМ), Сацюк Олександра (Люблинецька ШМ)

ІІІ категорія:
І – Бондарук Богдан (Нововолинська ДШМ), Рудь Ольга (Нововолинська ДШМ)
ІІ – Панасюк Оксана (Ковельська ДХШ), Шнайдер Дарина (Ковельська ДХШ), Фоміна Аліна (Нововолинська ДШМ)
ІІІ – Білик Олександра (Горохівська МШ), Мазепа Марта (Нововолинська ДШМ)

ІV категорія:
І – Нагорнюк Вікторія (Нововолинська ДШМ)
ІІ – Богуш Анастасія (Нововолинська ДШМ), Соловйов Олександр (Нововолинська ДШМ)
ІІІ – Савчук Оксана (Прилісненська ШМ)










 
Всі права захищено © 2022
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"