Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
НКС Волині
Часопис "ЯРОВИЦЯ"
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

«Волинська різдвяна містерія»2022.01.13 14:43

«Волинська різдвяна містерія»

 

12 січня 2022 року з метою відродження народних традицій, вивчення, збереження та популяризації звичаїв та обрядів пов'язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща, розвитку духовності, виховання дітей та молоді на зразках традиційної народної культури, виявлення найбільш талановитих учасників, зацікавлення декоративно-прикладним мистецтвом, підвищення рівня знань та розвиток творчих навиків на базі Обласного науково-методичного центру культури відбулося підбиття підсумків обласного конкурсу звичаєво-традиційної атрибутики різдвяно-новорічних свят «Волинська різдвяна містерія», в якому брали участь учні мистецьких шкіл, працівники клубних установ районів та територіальних громад області, студенти Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради.

На конкурсі було представлено 106 творчих робіт, з них у номінації «Різдвяна атрибутика» – 20 та «Декоративна композиція» – 86. Згідно рішення журі, 28 учасників нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, всі інші – подяками за участь. Також журі конкурсу відмітило високу майстерність авторів, творчий підхід, поєднання традиційних атрибутів з новими техніками і сучасними матеріалами.

Високий рівень виконання робіт продемонстрували: Володимир-Волинська дитяча художня школа імені Миколи Рокицького, Нововолинська дитяча школа мистецтв, Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради, клубні заклади сіл Серхів Центру культури дозвілля та спорту Прилісненської сільської ради та Ростань Шацької територіальної громади, Будинки культури сіл Тоболи Прилісненської територіальної громади, Копачівка та Любче Копачівської територіальної громади, КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради».

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

обласного конкурсу звичаєво-традиційної атрибутики

різдвяно-новорічних свят «Волинська різдвяна містерія» серед учнів мистецьких шкіл, працівників клубних установ районів та територіальних громад області,

студентів коледжу

 

Номінація «Різдвяна атрибутика»

 

І категорія:

І – Колективна робота: Літвінова Олександра, Нечай Мар’яна, Локотош Діана, Тарнавська Ангеліна (Володимир-Волинська ДХШ)

ІІ – Шматко Дарина (Нововолинська ДШМ)

ІІІ – Нізамієва Кіра (Нововолинська ДШМ), Сущик Ольга (Нововолинська ДШМ), Єфімчук Ілля (Клуб с. Серхів Центру культури дозвілля та спорту Прилісненської сільської ради)

 

ІІ категорія:

ІІІ – Глушко Маргарита (Нововолинська ДШМ)

 

ІІІ категорія:

І – Гольчак Давид (Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради), Глушкова Лариса (Клуб с. Ростань Шацької територіальної громади)

ІІ – Панас Тетяна (БК с. Копачівка Копачівської територіальної громади)

ІІІ – Трушик Любов (БК с. Тоболи Прилісненської територіальної громади)

 

Номінація «Декоративна композиція»

 

І категорія:

І – Єрьоміна Дарина (Володимир-Волинська ДХШ), Гочачко Софія (Нововолинська ДШМ)

ІІ – Бучман Олександра (КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради»), Зельга Дарина (Володимир-Волинська ДХШ), Лахманець Вікторія (Володимир-Волинська ДХШ), Вижва Тетяна (Володимир-Волинська ДХШ), Колективна робота: Панасюк Яна, Михалик Тетяна, Трачук Жанна, Вітрук Вікторія, Михалик Христина, Данилюк Яна, Майкут Анастасія, Слабкевич Анна, Шпакова Інна (Володимир-Волинська ДХШ), Романюк Поліна (Нововолинська ДШМ)

ІІІ – Кислянка Маргарита (Володимир-Волинська ДХШ), Олійник Ельвіра (Устилузька ШМ), Дробінова Валерія (Нововолинська ДШМ)

 

ІІ категорія:

І – Бугай Марія (Устилузька  ШМ)

ІІ – Савюк Анастасія (Володимир-Волинська ДХШ)

ІІІ – Соловйов Олександр (Нововолинська ДШМ), Кілосова Марія (Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради)

 

ІІІ категорія:

І – Івчук Наталія (Будинок культури с. Любче Копачівської територіальної громади)

ІІ – Дидюк Христина (Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради)

ІІІ – Пилипчук Анастасія (Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради)







 
Всі права захищено © 2022
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"