Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Обласний конкурс писанки «Великоднє диво»2017.05.05 09:20

25 квітня 2017 року на базі Обласного науково-методичного центру культури було проведено конкурс писанки «Великоднє диво» в номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Писанкарство», серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області. Мета конкурсу – популяризація образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, розвиток творчої активності учнів у відродженні народних ремесел, традицій та обрядів, виявлення найбільш обдарованих дітей серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області, художніх студій, гуртків з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

У конкурсі брали участь 105 юних конкурсантів з мистецьких навчальних закладів, які презентували 111 художніх творів. Серед учасників – Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука, Володимир-Волинська ДХШ, Устилузька ДШМ, Люблинецька ДШМ, Княгининівська ДШМ, Горохівська МШ, Луцької ДХШ, Ковельська ШМ, Берестечківська ДМШ.

 Члени журі характеризували рівень творів, якість майстерності учнів та викладачів, збагачення жанрової палітри робіт. Учні продемонстрували високий рівень умінь та навичок, художньо-практичні вміння, почуття кольору, асоціативно-образне та просторове мислення, творчі здібності.

Конкурс засвідчив високий рівень художньої майстерності учнів шкіл естетичного виховання, збагачення новими жанрами, видами художньої техніки виробів декоративно-прикладного мистецтва.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

конкурсу писанки «Великоднє диво»

серед учнів дитячих художніх шкіл,художніх відділів музичних шкіл,

 шкіл мистецтв області

 

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

1 категорія

І – Вікторія Колб (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

ІІ – Данилюк Вікторія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

ІІІ – Голович Анастасія (викладач Мельник О.В.) Ковельська ШМ

ІІІ – Книш Соломія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

2 категорія

I – Гаврилюк Тетяна (викладач Бєлуха О.В) Ковельська ДХШ ім.А.Лазарчука

II – Володимир Синьчук (викладач Бєлуха О.В.) Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука

ІІ – Дарина Ничипорук (викладач Нікітіч І.С.) Княгининівська ДШМ

III – Богдана Демчук (викладач Луцик.О.І.) Ковельська ДХШ ім.А.Лазарчука

ІІІ – Валерія Козюк (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

3 категорія

І – Єлизавета Чижук (викладач Омельченко Т.С.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Катерина Дацюк (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

4 категорія

ІІ – Олена Гегера (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

ІІІ – Марія Осійчук (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

2 категорія

ІІ – Олександра Яблонська (викладач Бєлуха О.В) Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука

ІІІ – Марина Белінська (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

3 категорія

I – Марія Жук (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім.А.Лазарчука

І – Аліна Шевчук (викладач Свиридова О.Й.) Устилузька ШМ

ІІ – Іоанна Ушинська (викладач Свиридова О.Й.) Устилузька ШМ

ІІІ – Марина Поліщук (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

4 категорія

І – Надія Абрамчук (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім.А.Лазарчука

ІІ – Анастасія Годовицька (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука

ІІІ – Ірина Миколаюк (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім.А.Лазарчука

 

Номінація «Писанкарство»

3 категорія

І – Наталія Яківчук (викладач Надюкова І.Ю.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІ – Дарія Клюй (викладач Манько Л.Л.) Луцька ХШ

ІІІ – Валерія Зарівняк (викладач Надюкова І.Ю.) Володимир-Волинська ДХШ

4 категорія

І – Ольга Білик (викладач Надюкова І.Ю.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІ – Вікторія Бичик (викладач Гудим М.В.) Ковельська ДХШ ім.А.Лазарчука

ІІІ – Анна Куран (викладач Надюкова І.Ю.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Катерина Конащук (викладач Гудим М.В.) Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука

 

Подяками Обласного науково-методичного центру культури відзначено усіх учасників конкурсу «Великоднє диво».

 

 

 

Провідний методист з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ОНМЦК

Ірина Нікітіч

 
Всі права захищено © 2017
Обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"