Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

"Оберіг" скликає учасників2017.07.31 15:19

02—05 листопада 2017 року в приміщенні Палацу культури міста Луцька проходитиме фестиваль співаної поезії та авторської пісні «Оберіг».

Метою і завданням заходу є пошук та підтримка молодих виконавців у жанрах співаної поезії, авторської пісні, акустичної музики, вдосконалення виконавської майстерності та покращення художнього рівня репертуару, відродження традиції всеукраїнських фестивалів авторської пісні, співаної поезії 1989-2001 років, презентація музичної спадщини минулих віків і сучасних визвольних змагань українського народу, пропагування мистецьких здобутків регіону, розширення зв’язків з іншими регіонами України та країнами Євросоюзу у сфері культури та мистецтва, створення якісного музичного продукту для програм радіо і телебачення, концертних організацій.

Конкурс відбудеться у трьох номінаціях: «авторська пісня», «співана поезія», «акустична музика». До участі запрошуються виконавці з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та виконавці, що мають музичні твори на вірші українських поетів чи інтерпретації українських народних пісень (співана поезія). Вік учасників – від 16 років.

  За підсумками фестивалю заплановано випуск компакт-диску із концертними та студійними творами лауреатів, готуватимуться до ефіру телерепортажі та радіопрограми про перебіг Фестивалю, передбачено концертний тур містами Волині та України.      

Організатори фестивалю-конкурсу – Волинська обласна рада, управління культури Волинської обласної державної адміністрації, Обласний науково-методичний центр культури, департамент культури Луцької міської ради, Волинська обласна філармонія, Волинська регіональна дирекція національна суспільна телерадіокомпанія України, Мистецьке об’єднання «Куля» (м. Луцьк), Інститут культурної антропології  Національної академії наук України.

 Заявки на участь у Фестивалі подаються за адресою: 43025, м.Луцьк, П'ятницька гірка, 16,  E-mail:nmckv@ukr.net, тел.(0332) 771-039,                             тел./факс 723 546, Контактна особа: Баранюк Ігор Іванович.

До заявки додається фото учасника (учасників) у формі JPEG для оформлення акредитаційних документів: демозапис (аудіо, відео) 2-х запропонованих  пісень у форматі МР3.

 

 

                                                      ЗАЯВКА

на участь у Фестивалі

 

1

Прізвище та ім'я учасника, назва колективу

 

2.

Сценічний псевдонім (за наявності)

 

3.

Творчі досягнення та звання (за наявності)

 

4.

Дата народження (число, місяць, рік) рік створення

 

5.

Регіон який представляє учасник

 

6.

Місце навчання / роботи

 

7.

Контактні дані учасника (телефон, E-mail:)

 

8.

Назва конкурсних творів із зазначенням авторів українською мовою

 

9.

Для супроводу зазначте перелік (назву) інструментів

 

 

 
Всі права захищено © 2019
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"