Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Конкурс2017.12.28 12:08

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, популяризації образотворчого мистецтва, розвитку творчих навиків 27 грудня 2017 року в Обласному науково-методичному центрі культури було проведено конкурс «Йде до діток Миколай» серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області.

У конкурсі брали участь 145 юних художників мистецьких навчальних закладів області, які представили творчі роботи, з них у номінації «Образотворче мистецтво» – 138, «Декоративно-прикладне мистецтво» – 7.  

Згідно рішення журі, 32 кращі роботи відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня. У номінації «Образотворче мистецтво» дипломами І ступеня відзначено роботи: «Святий Миколай йде до діток» – Кутова Кіра Валеріївна (Луцька художня школа), «Помічники Миколая» –  Кот Марія Іванівна (Луцька художня школа), «Чарівні сни» –  Сухонос Вікторія Петрівна (Ковельська дитяча художня школа ім. А. Лазарчука), «Чудотворець» – Маліцька Дарина Сергіївна (Камінь-Каширська дитяча школа мистецтв);

«Декоративно-прикладне мистецтво»: «Різдвяні ангели» – Кушнір Анастасія Василівна (Нововолинська школа мистецтв), «Йде до діток Миколай» – Чирук Анна Борисівна (Ковельська дитяча художня школа ім. А. Лазарчука).

Варто відзначити якісний ріст запропонованих на конкурс творів, рівень виконавської  майстерності учасників. Школи набувають цікавих своєрідних почерків, значно менше наслідувань та відвертого плагіату, втручання викладачів у роботи учнів.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

конкурсу «Йде до діток Миколай»

серед учнів дитячих художніх шкіл,

 художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

І категорія – 7-9 років;

І – Кутова Кіра (викладач Діхтярук С.М.) Луцька ХШ

ІІ – Оксенюк Олександра (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІ – Метельська Софія (викладач Шешко М.І.) Горохівська МШ

ІІІ – Веремчук Дарія (викладач В’юн І.А.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

ІІІ –Ткачук Олександра (викладач Гуркіна О.В.) Княгининівська ДШМ

ІІІ – Дудич Софія (викладач Івашків Г.М.) Луцька ХШ

ІІІ – Риковська Олена (викладач Івашків Г.М.) Луцька ХШ

 ІІ категорія – 10-11 років;

I – Кот Марія (викладач Діхтярук С.М.) Луцька ХШ

ІІ – Михалик Тетяна (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІ – Ревейчук Зіновія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

II – Кислянка Маргарита (викладач Михалик Я.В.) Володимир-Волинська ДХШ

III – Шпакова Інна (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ  

ІІІ – Михалик Христина (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Осійчук Софія (викладач  Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІІ – Кожеко Ангеліна (викладач Діхтярук С.М.) Луцька ХШ

ІІІ категорія – 12-13 років;

І – Сухонос Вікторія (викладач В’юн І.А.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

ІІ – Дацюк Катерина (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІ – Маринюк Юлія (викладач Свиридова О.Й.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Ткачук Катерина (викладач  Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІІ – Дубій Ангеліна (викладач В’юн І.А.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

ІІІ – Яриченко Андрій (викладач Шешко М.І.) Горохівська МШ

ІІІ – Марчук Дмитро (викладач Свиридова О.Й.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Криштапюк Катерина (викладач Гуркіна О.В.) Княгининівська ДШМ

ІV категорія ­– 14-17 років;

І – Маліцька Дарина (викладач Качановська Н.А.) Камінь-Каширська ДШМ

ІІ – Хвищук Анатолій (викладач Арсенюк С.В.) Ратнівська ДМШ

ІІ – Седлярук Валерія (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

ІІІ – Войтюк Маряна (викладач Шешко М.І.) Горохівська МШ

ІІІ – Маєвська Христина (викладач Подолець В.І.) Берестечківська МШ

 Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІІ категорія – 12-13 років;

І – Кушнір Анастасія  (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

ІІ – Лісова Катерина (викладач Шешко М.І.) Горохівська МШ

III – Воробей Маряна (викладач Киця О.М.) Нововолинська ШМ

ІV категорія ­– 14-17 років;

I  Чирук Анна (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука









 

 
Всі права захищено © 2018
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"