Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Конкурс "Символи різдвяних свят"2018.01.12 16:10

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, популяризації традиційного народногомистецтва, розвитку творчих навиків 11 січня2018 року в Обласному науково-методичному центрі культури було проведено конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят» серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області, студентів вузів.

У конкурсі брали участь 33 учні, студенти змистецьких навчальних закладів області, які представили 38 творчих робіт.  

Згідно рішення журі, 11 кращих робіт відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня.

Дипломами І ступеня отримали роботи: «Шопка» – Ніколаєнко Єва  (Нововолинська ДШМ), «Маска кози» – Мазур Вікторія (Волинський коледж культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського), «Маска кози» – Кашталян Анастасія (Волинський коледж культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського).

Варто відзначити цікаве виконання робіт, їх композиційну та стилістичну  цілісність (шопки, вертепи), нові творчі підходи. Школи естетичного виховання беруть в освоєння професійний театральний напрямок (маски ряджених, зірки). Хотілося б надалі бачити більшепозитивних героїв, та робіт з доцільно використаного матеріалу.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

конкурсу «Символи різдвяних свят»

серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області, студентів вузів

 

1 вікова категорія

І – Ніколаєнко Єва (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

ІІ – Піковець Каріна (викладач Киця Олена Миколаївна) Нововолинська ШМ

ІІ – Ліщук Василь (викладач Ліщук Світлана Герасимівна) Ратнівська ДМШ

ІІ – Мельник Анна (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

ІІІ – Учні 2-го класу (IV i VI групи) (викладач Михалик Віталій Адамович) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Костюк Світлана (викладач Надюкова Ірина Юріївна) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Кусик Ірина (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

 

2 вікова категорія

I – Мазур Вікторія (викладач Щур Орися Георгіївна) Волинський коледж культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського

I – Кашталян Анастасія (викладач Щур Орися Георгіївна) Волинський коледж культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського

ІІ – УчніXIII групи (викладач Омельченко Тетяна Станіславівна) Володимир-Волинська ДХШ

III –  Воробей Мар’яна (викладач Киця Олена Миколаївна) Нововолинська ШМ






 
Всі права захищено © 2018
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"