Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Підсумки конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!».2018.01.26 11:39

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Обєднаймося ж, брати мої!», з метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення художніх здібностей та обдарувань серед учнівської молоді 25 січня 2018 року в Обласному науково-методичному центрі культури було проведено III етап конкурсу «Обєднаймося ж, брати мої!».

У конкурсі брали участь 137 юних художників мистецьких навчальних закладів області, які представили творчі роботи, з них у номінації «Образотворче мистецтво» – 121, «Декоративно-прикладне мистецтво» – 16.  

Згідно рішення журі, 33 кращі роботи відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня.

 

У номінації «Образотворче мистецтво» дипломами І ступеня відзначено роботи: «Ой, у неділю рано» – Бондарук Богдан Олександрович (Нововолинська школа мистецтв), «Мені тринадцятий минало» – Стрій Юрій Віталійович (Володимир-Волинська дитяча художня школа),  «Річкою пливе човник» – Корнілова Тетяна Олександрівна (Володимир-Волинська дитяча художня школа), «Катерина» – Петрович Анастасія Юріївна (Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука), «Козак Мамай»  Локтік Олександра Андріївна (Луцька художня школа). 

«Декоративно-прикладне мистецтво»: «Півник»  Саганюк Софія Валентинівна (Володимир-Волинська дитяча художня школа), «Писанкові мотиви» – Форманюк Оксана Ігорівна (Володимир-Волинська дитяча художняшкола).

            Журі були приємно вражені надзвичайно якісними роботами, цікавими сюжетами, високим технічним рівнем виконання. Проте були деякі зауваження – окремі роботи виконані не по темі.

  Варто зазначити, не взяла участь у конкурсі  Берестечківська дитяча музична школа.


СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ (обласного) етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»,

присвяченого Шевченківським дням

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

1 категорія

І – Бондарук Богдан (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

ІІ – Колб Вікторія (викладач Грицюк Л.О.) ЛюблинецькаШМ

ІІ – Омельян Анна (викладач Михалик Я.В.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Пословська Євгенія (викладач Арсенюк С.І.) Ратнівська ДМШ

ІІІ – Юнак Аліна (викладач Михалик Я.В.) Володимир-Волинська ДХШ

2 категорія

IСтрій Юрій (викладач Михалик А.Ф.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІ – Ревейчук Зіновія (викладач Грицюк Л.О.) ЛюблинецькаШМ

ІІ – Єрьоміна Дарина (викладач Михалик Я.В.) Володимир-Волинська ДХШ

IIIКиричук Анастасія (викладач Киця О.М.) Нововолинська ШМ

ІІІ – Свись Анастасія (викладач Михалик Я.В.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Ільченко Роман (викладач Киця О.М.) Нововолинська ШМ

3 категорія

І – Корнілова Тетяна (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІ – Войтанік Вікторія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІ – Равська Марта (викладач Ядчук-Богомазова Т.С.) Луцька ХШ

ІІІ – Касянюк Максим (викладач Качановська Н.А.) Камінь-Каширська ДШМ

ІІІ – Ткачук Юлія (викладач Навроцька А.Л.) Нововолинська ШМ

ІІІ – Каземірова Валерія (викладач Шешко М.І.) Горохіівська МШ

ІІІ – Падун Вікторія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

4 категорія

І – Петрович Анастасія (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

І – Локтік Олександра (викладач Конська В.П.) Луцька ХШ

ІІ – Конащук Катерина (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

ІІ – Гунчик Ірина (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

ІІІ – Лукашук Анастасія (викладач Киця О.М.) Нововолинська ШМ

ІІІ – Маковська Юлія (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІІ – Удалов Віталій (викладач Ядчук-Богомазова Т.С.) Луцька ХШ

ІІІ – Панечко Тетяна (викладач Дятел Л.В.) Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

3 категорія

І – Саганюк Софія (викладач Омельченко Т.С.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІ – Бурмістрова Тетяна-Маргарита викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ

III – Неделюк Анна (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

4 категорія

I  Форманюк Оксана (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ

ІІ – Киричук Вікторія (викладач Омельченко Т.С.) Володимир-Волинська ДХШ

III – Боярська Катерина (викладач Омельченко Т.С.) Володимир-Волинська ДХШ

 

III – Маковська Юлія (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ


Учасники ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», що відбудеться у м.Києві.

Номінація «Образотворче мистецтво»

Бондарук Богдан (викладач Навроцька А.Л.) – Нововолинська ШМ; Стрій Юрій (викладач Михалик А.Ф.) – Володимир-Волинська ДХШ; Войтанік Вікторія (викладач Грицюк Л.О.) – Люблинецька ШМ; Петрович Анастасія (викладач Дятел Л.В.) – Ковельська ДХШ ім. Андроника Лазарчука; Локтік Олександра (викладач Конська В.П.) – Луцька ХШ

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Саганюк Софія, Киричук Вікторія, Боярська Катерина (викладач      Омельченко Т.С.), Бурмістрова Тетяна-Маргарита,Маковська Юлія (викладач Гарголь І.К.) Володимир-Волинська ДХШ

 
Всі права захищено © 2018
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"