Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Йде до діток Миколай2018.12.29 11:53

28 грудня 2018 року з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, популяризації образотворчого мистецтва, розвитку творчих навиків, оцінки стану методичної роботи викладачів на базі Обласного науково-методичного центру культури було проведено конкурс дитячого малюнка «Йде до діток Миколай» серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів мистецьких шкіл області, студентів коледжу.

У конкурсі брали участь 170 юних художників мистецьких шкіл області, які представили свої творчі роботи, з них у номінації «Образотворче мистецтво» – 160, «Декоративно-прикладне мистецтво» – 10.  

Згідно рішення журі, 32 кращі роботи відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня. Високий рівень виконання робіт засвідчили Луцька художня школа, Ковельська дитяча художня школа імені А. Лазарчука, Володимир-Волинська дитяча художня школа, Нововолинська школа мистецтв, Камінь-Каширська школа мистецтв, Люблинецька  школа мистецтв, Горохівська дитяча музична школа, Ратнівська дитяча музична школа.

Кращі роботи  отримають дипломи та подарунки від організаторів конкурсу.























Список переможців
обласного конкурсу дитячого малюнка
«Йде до діток Миколай»
 серед учнів дитячих художніх шкіл,
художніх відділів мистецьких шкіл області, студентів коледжу


 Номінація «Образотворче мистецтво»
І категорія:
І – Гочачко Дарина (Люблинецька ШМ), Булига Микола (Володимир-Волинська ДХШ)
ІІ – Ковальчук Марія (Ратнівська МШ), Лігоцька Маргарита (Луцька ХШ)
ІІІ – Оніщук Діана, Зінов’єва Вікторія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука), Колб Вікторія (Люблинецька ШМ), Якимчук Анна (Нововолинська ШМ)
ІІ категорія:
І – Троцюк Іванна (Люблинецька ШМ)
ІІ – Древінська Вікторія, Сурмик Софія (Володимир-Волинська ДХШ), Михалюк Ірина (Луцька ХШ)
ІІІ – Книш Соломія (Люблинецька ШМ), Наместнікова Аліна, Зінчук Катерина (Нововолинська ШМ), Кратюк Маргарита (Луцька ХШ)
ІІІ категорія:
І – Грицюк Галина, Єрмолай Владислава (Луцька ХШ)
ІІ – Драголюк Вікторія (Володимир-Волинська ДХШ), Касянюк Максим (Камінь-Каширська ШМ), Федосюк Аліна (Луцька ХШ)
ІІІ – Ліховська Вероніка (Володимир-Волинська ДХШ), Дремлюга Єлизавета (Люблинецька ШМ), Кобетяк Христина (Нововолинська ШМ), Метельська Олександра (Горохівська МШ), Ващук Анастасія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука)
 
Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІІ категорія:
І – Швець Валерія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука)
ІІ – Сізих Дарина, Мороз Софія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука)
ІІІ – Пархомук Яна (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука), Дацюк Катерина, Войтанік Вікторія (Люблинецька ШМ)
ІV категорія:
І – Петрович Анастасія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука)
ІІ – Попіка Софія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука), Волянюк Ангеліна (Горохівська МШ)
ІІІ – Дручик Софія (Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука), Гав’янець Дарина (Горохівська МШ)
 
Всі права захищено © 2019
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"