Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

«Об’єднаймося ж, брати мої!»2019.01.24 17:04

З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення художніх здібностей та обдарувань, формування естетичних смаків серед учнівської молоді, оцінки рівня методичної і практичної роботи викладачів, обміну досвідом роботи 24 січня 2019 року на базі Обласного науково-методичного центру культури було проведено ІІІ (обласний) етап XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів мистецьких шкіл області «Об’єднаймося ж, брати мої!».

У конкурсі взяли участь 142 юних митця, які представили 149 творчих робіт у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».

Згідно рішення журі, 10 кращих робіт  відібрані для участі у IV (підсумковому) етапі XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у місті Києві, а саме: 4 творчих роботи учнів Нововолинської ДШМ (викладачі Булюк М.О., Киця О.М., Навроцька А.Л.), 3 роботи учнів Володимир-Волинської ДХШ імені М. Рокицького (викладачі Михалик Я.В., Омельченко Т.С.), 2 роботи учнів Луцької ХШ (викладачі Замкова В.С., Салинська Л.А.), 1 робота Ковельської ДХШ імені А. Лазарчука (викладачі Дятел Л. В., Цьомик О.С.).

Конкурс засвідчив зростання художньої майстерності учнів мистецьких шкіл, які продемонстрували високий рівень умінь та навичок в образотворчій діяльності, художньо-практичну компетентність, почуття кольору, асоціативно-образне та просторове мислення, добрі творчі здібності.

 

              

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ (обласного) етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»,

присвяченого Шевченківським дням

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», які вибороли право взяти участь у ІV (заключному) етапі конкурсу:

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

Бощук Вікторія, Хорошук Тіна (викладач Михалик Я.В.) – Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького;

Ольхова Ліза (викладач Михалик Я.В.), Карпюк Софія (викладач Замкова В.С.) – Луцької ХШ;

Попіка Софія (викладачі Дятел Л. В., Цьомик О.С.) – Ковельська ДХШ імені А. Лазарчука.

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Боярська Марія (викладач Омельченко Т.С.) – Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького;

Бондар Валерія, Андрощук Юлія (викладач Булюк М.О.), Воробей Роман (викладач Киця О.М.), Івчик Вікторія (викладач Навроцька А.Л.) – Нововолинська ДШМ.

 

 

Дипломанти ІІІ (обласного) етапу

XVIII Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»,

присвяченого Шевченківським дням

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

І категорія

І – Неделюк Яна (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІ – Оксентюк Софія (викладач В’юн І.А.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

ІІІ – Пасько Христина (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІІ – Колб Вікторія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

 

ІІ категорія

I  Панасюк Оксана (викладач Бєлуха О.В.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

II  Пляшко Надія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ДШМ

ІІ – Левчук Владислава (викладач Омельченко Т.С.) Володимир-Волинська

       ДХШ імені М. Рокицького;

III – Степанюк Максим (викладач Конська В.П.) Луцька ХШ

ІІІ – Батюк Соломія (викладач В’юн І.А.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

 

ІІІ категорія

І - Гаврилюк Тетяна (викладач Дятел Л. В.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

І - Антончик Дмитро (викладач Дятел Л. В.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

ІІ - Мороз Софія (викладач Дятел Л. В.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

ІІ - Войтанік Вікторія (викладач Грицюк Л.О.) Люблинецька ШМ

ІІІ - Рудчик Антоніна (викладач Арсенюк С.І. ) Ратнівська МШ

ІІІ - Ткачук Надія (викладач Дятел Л. В.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

ІІІ - Рудик Оксана (викладач В’юн І.А.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

 

IV категорія

І - Смага Ольга (викладач Салинська Л.А.) Луцька ХШ

І - Богданович Олександра (викладач Дятел Л. В.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

ІІ - Яриченко Андрій (викладач Шешко М.І.) Горохівська МШ

ІІІ - Конашук Катерина (викладач Дятел Л. В.) Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука

ІІІ - Демчук Анастасія (викладач Михалик Я.В.) Устилузька ШМ












 
Всі права захищено © 2019
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"