Написати лист    Головна сторінка
 
Головна
Структура ОНМЦК
Історія
Сценарії
Фотогалерея
Відео
Аудіо
Контакти
З яких причин вважаєте себе культурною людиною?
Працюю в культурній галузі
Читаю книги
Не вживаю нецензурщини

Обласний конкурс писанки «Великоднє диво»2017.03.20 12:01

УМОВИ
проведення обласного конкурсу писанки «Великоднє диво»
серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл,
 шкіл мистецтв області

    І. Загальні положення
   Обласний конкурс писанки «Великоднє диво» серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області проводиться управлінням культури Волинської обласної державної адміністрації, Обласним науково-методичним центром культури (далі – Конкурс).
   ІІ. Мета Конкурсу
  2.1. Залучення дітей до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури. Сприяння розвитку писанкарства на Волині, дослідження великодньої звичаєвості та обрядовості, обміну досвідом, заохочення до подальшого професійного та творчого зростання учасників Конкурсу.
  2.2. Основні завдання Конкурсу: популяризація образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, розвиток творчої активності учнів у відродженні народних ремесел, традицій та обрядів; виявлення найбільш обдарованих дітей серед учнів дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області, художніх студій, гуртків з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
   ІІІ. Учасники Конкурсу
   3.1. У Конкурсі беруть участь учні дитячих художніх шкіл, художніх відділів музичних шкіл, шкіл мистецтв області у 3 номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, писанкарство (писанки, крашанки, мальованки, травленки, крапанки, дряпанки).
   3.2. Вікові категорії
   І категорія – 7-9 років (включно);
  ІІ категорія – 10-11 років (включно);
  ІІІ категорія – 12-13 років (включно);
  ІV категорія – 14-16 років (включно).
   ІV. Умови проведення Конкурсу
   4.1. Конкурс проводиться у два тури:
  І тур (відбірковий) – до 14 квітня 2017 року у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах області;
   ІІ тур (заключний) – 25 квітня 2017 року у приміщенні Обласного науково-методичного центру культури (далі — Конкурс).
   4.2. Заявки (згідно з додатком) на участь у ІІ турі (заключному) Конкурсу та звіти про І тур (регіональний) подаються до 18 квітня 2017 року за адресою: Обласний науково-методичний центр культури, 43025, м. Луцьк, вул. П’ятницька гірка, 16. Контактні телефони: 72 81 01, E-mail: nmckv@ukr.net
   У заявці та на зворотній стороні роботи необхідно чітко вказати: назву роботи; прізвище, ім’я, по-батькові учасника (повністю); день, місяць і рік народження учасника; домашню адресу та номер телефону учасника; навчальний заклад учасника; клас (курс) учасника мистецького закладу; прізвище, ім’я, по-батькові викладача (вчителя, керівника студії тощо), контактні телефони.
   Учасник подає 2-3 писанки (виготовлені на видутому яйці чи дерев’яних заготовках) на Конкурс, обов’язковим є наявність стрічки для підвішування.
   VІ. Журі Конкурсу
   6.1. Голова журі І (відбіркового) туру – директор початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу, члени журі – викладачі образотворчих дисциплін.
   6.2. Для оцінювання робіт учасників ІІ туру (заключного) створюється журі, до складу якого входять фахівці області з образотворчого мистецтва.
   VІІ. Нагородження учасників
   7.1. Переможцями є конкурсанти, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця у Конкурсі.
   7.2. Переможці нагороджуються дипломами управління культури Волинської обласної державної адміністрації.
Додаток
 
Всі права захищено © 2018
Волинський обласний науково-методичний центр культури
Розробка сайту: веб-студія "WebMaestro"